Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Powiększ zdjęcie

Zebranie sprawozdawcze za rok 2017

16 marca 2018 r.  w siedzibie Archiwum Państwowego w Warszawie odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2017 rok, w którym brali udział kierownicy oddziałów centrali oraz oddziałów zamiejscowych. W spotkaniu uczesticzył również Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych dr Wojciech Woźniak, który przedstawił planowane działania archiwów państwowych na najbliższe lata. Podczas zebrania odbyła się dyskusja ze zgromadzonymi pracownikami Archiwum Państwowego w Warszawie na temat podejmowanych w ostatnim okresie prac. Zebranie zakończyła prezentacja multimedialna, w której za pomocą wykresów przedstawiono dzialalność Archiwum Państwowego w Warszawie oraz jego oddziałów zamiejscowych w 2017 roku.

16 marca 2018
Czytaj więcej o: Zebranie sprawozdawcze za rok 2017

Informacja - pracownia w Grodzisku Mazowieckim

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 marca 2018 r. pracownia w Grodzisku Mazowieckim będzie nieczynna w godz. 9:00-10:00. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

15 marca 2018
Czytaj więcej o: Informacja - pracownia w Grodzisku Mazowieckim

Informacja - Oddział w Otwocku

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 marca 2018 r. Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział w Otwocku, będzie nieczynny w godzinach od 9 do 11. Za utrudnienia przepraszamy.

12 marca 2018
Czytaj więcej o: Informacja - Oddział w Otwocku
Powiększ zdjęcie

Kawiarnia Naukowa w Pałacu Staszica

Archiwum Państwowe w Warszawie zaprasza w dniu 19 marca 2018 roku do Pałacu Staszica, ul. Nowy Świat 72 na wykład dr Łukasza Okruszka z Instytutu Psychologii PAN „Czy wiesz co zamierzam? Mózg a interakcje społeczne”.

12 marca 2018
Czytaj więcej o: Kawiarnia Naukowa w Pałacu Staszica
Powiększ zdjęcie

Współpraca Archiwum Państwowego w Warszawie z miesięcznikiem Skarpa Warszawska

Archiwum Państwowe w Warszawie pragnie poinformować, że nawiązało współpracę partnerską z popularnym miesięcznikiem „Skarpa Warszawska”. Co miesiąc na łamach magazynu będziemy umieszczać ciekawe materiały archiwalne z naszego zasobu. Mamy nadzieję, że dzięki podjętej współpracy uda się rozbudzić wśród czytelników zainteresowanie historią Warszawy, a nasze publikacje pomogą w rozpowszechnieniu wiedzy o zbiorach Archiwum.

Zachęcamy do zapoznania się publikacjami wydawnictwa: http://www.skarpawarszawska.pl/

28 lutego 2018
Czytaj więcej o: Współpraca Archiwum Państwowego w Warszawie z miesięcznikiem Skarpa Warszawska