Strona główna   Kontakt    Dojazd   Mapa strony        Szanowni Państwo, jeśli chcieliby Państwo uzyskać poradę jak tworzyć i dbać o archiwum rodzinne lub też zastanawiają się Państwo nad przekazaniem dokumentów dotyczących historii Państwa rodziny do archiwum państwowego, aby służyły historykom, a może znaleźli Państwo dokumenty, które Państwa zdaniem posiadają wartość historyczną i zasługują na trwałe zachowanie, prosimy o kontakt z Panią Martą Jaszczyńską pod numerem telefonu: 22 635 92 42/43 wew. 117, przesłanie korespondencji na adres e-mail: marta.jaszczynska@warszawa.ap.gov.pl lub na adres: Archiwum Państwowe w Warszawie ul. Krzywe Koło 7, 00-270 Warszawa.


Zapraszamy także na stronę Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych poświęconą archiwom rodzinnym.


Rodzinni archiwiści!

Pragnąc przybliżyć problematykę archiwów rodzinnych, Archiwum przygotowało stałe dyżury archiwistów, na które zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz.  16.15-17.15.

Jak tworzyć Archiwum rodzinne, jak i gdzie prowadzić poszukiwania, jak przechowywać  dokumenty? Na te i wszelkie inne pytania odpowiemy podczas naszych comiesięcznych spotkań. 

Twórzmy Archiwa rodzinne – to nasze wspólne dziedzictwo!

Pierwsze spotkanie już 29 stycznia 2015 r.
W przypadku pytań pozostajemy prosimy o kontakt: 

  • Tel. 22 635 92 42 lub 43 w. 117