Strona główna   Kontakt    Dojazd   Mapa strony        

 

Wyszukiwarki


Indeksy metrykalne - APW Oddział w Pułtusku

Baza danych aktów metrykalnych ze zbiorów pułtuskiego oddziału APW. Baza jest otwarta i systematycznie uzupełniana nowymi wpisami.

Indeksy metrykalne - APW Oddział w Grodzisku Mazowieckim

Baza danych aktów metrykalnych ze zbiorów grodziskiego oddziału APW. Baza jest otwarta i systematycznie uzupełniana nowymi wpisami.

Księgi meldunkowe - APW Oddział w Łowiczu

Baza danych zapisów z ksiąg meldunkowych miasta Łowicza z lat 1920-1950. Baza jest otwarta i systematycznie uzupełniana nowymi wpisami.

Listy ekshumowanych - AP Warszawa

Listy ekshumowanych na terenie Warszawy w latach 1945-1947. Baza jest zamknięta. Możliwość obejrzenia skanów oryginałów w wynikach wyszukiwania.

Księgi rejestrowe RHA - AP Warszawa

Baza firm zarejestrowanych w Warszawie w latach 1917-1946, w tzw. rejestrze handlowym Dział "A". Baza danych jest otwarta.

Książki o aktach stanu cywilnego

Fragmenty książek "O aktach stanu cywilnego, pismo z polecenia Jaśnie Wielmożnego Radcy Tajnego P. Muchanow [...] dla użytku osób utrzymujących akta stanu cywilnego, ułożone", Warszawa 1858, oraz "Podręcznik dla użytku osób utrzymujących akta stanu cywilnego", ułożył A. K., Płock 1894.

Miejsca przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców

W bazie zamieszczono dane o dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców przechowywanej w archiwach państwowych, urzędach administracji centralnej i terenowej oraz u przedsiębiorców i innych przechowawców, którzy prowadzą w tym zakresie działalność gospodarczą.

Jewish Records Indexing - Poland

Baza danych zawierająca 4 mln wpisów z ponad 500 miast z terenu Polski dotycząca osób wyznania mojżeszowego, utworzona na podstawie m.in. zasobu archiwów państwowych, w tym APW.

Genealodzy.pl

Bazy danych zamieszczone na stronach Polskiego Towarzystwa Genealogicznego.